Форум за дограма, PVC дограма, алуминиева дограма и прозорци, стъклопакет, комарници и полезни съвети. Външни, вътрешни и ролетни щори. Производители на дограма, фасади, стъклопакет и полезни съвети.

Модератор: dograma.eu

• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 8

ники

Коя фирма за ПВЦ дограма да избера?

14:18, 13 дек 2006

Искам да си поставя ПВЦ дограма в кухнята, в панелен блок. Но чувам от познати оплаквания относно дограмата. Някои би ми предложил каква ПВЦ дограма и от коя фирма да си поставя...

leo

21:03, 13 дек 2006

БРЮГМАН е най-доброто на пазара у нас. Много е важно кой ще ти я монтира. Ето едно предложение фирма - АлВик 1.

vladovasilev
Новопостъпил
Регистриран: 10:38, 28 дек 2006
Контакти:

Освен име, дай и контакти!!!

10:42, 28 дек 2006

leo, освен името на фирмата, дай и контакти!!!
Научете повече за АлВик 1 ето тук!

ivvanov
Новопостъпил
Регистриран: 20:10, 05 фев 2007

Re: Коя фирма за ПВЦ дограма да избера?

15:58, 10 фев 2007

ники написа:
Искам да си поставя ПВЦ дограма в кухнята, в панелен блок. Но чувам от познати оплаквания относно дограмата. Някои би ми предложил каква ПВЦ дограма и от коя фирма да си поставя...

Фирма "Алу-пласт БГ"
Гарантирам ви че това е фирма изградена от абсолютни професионалисти. Предлагат качествена оригинална немска дограма SCHUCO окомплектована с оригинален немски обков SCHUCO. Цените са им много добри а за обслужването нямам думи. Лично аз имам монтирани над тридесет и пет квадратни метра в къщи от тази фирма и съм изключително доволен. За пет години до сега нямам никакви проблеми с дограмата, а изолацията е пълна.
Ето един техен сайт: www.alu-plastbg.com
Ако искате може и да им се обадите на телефон 070017999

Разгледайте и вие колеги!

rumi
Новопостъпил
Регистриран: 16:31, 16 фев 2007

21:22, 19 фев 2007

Посетете Алистерм гр.София,бул."Царица Йоанна",бл.962
http://www.alisterm.com
Ние им се доверихме и сме много домолни.Сложихме си SCHUCO и наистина сме изключително доволни от обслужването, от изпълнението на дограмата, нямаме никакви проблеми. Предлагат PVC REHAU и SCHUCO,и Алуминиева ELVIAL.
Много са коректни,имат отстъпки,а и служителките са много учтиви.
Доверете им се и Вие,няма да съжалявате.

joro
Новопостъпил
Регистриран: 21:30, 19 мар 2007

Rollplast

21:37, 19 мар 2007

Здравейте всички,
тъй като скоро ще сменям дограмата, та реших да попрочета малко инфо. И така попаднах на този сайт. Виждам, че тук се препоръчват фирми, но тъй като това е нещо напълно ново за мен, а от приятели съм чувал много често да казват, че са поръчвали дограмите си от Ролпласт. Вие какво мислите за тази фирма? Най-вече качествена ли е дограмата, конкурентноспособни ли са? и т.н. Ще съм ви много благодарен за малко помощ по този въпрос. :cry:

irish
Новопостъпил
Регистриран: 16:22, 22 мар 2007

Re: Rollplast

16:31, 22 мар 2007

joro написа:
Здравейте всички,
тъй като скоро ще сменям дограмата, та реших да попрочета малко инфо. И така попаднах на този сайт. Виждам, че тук се препоръчват фирми, но тъй като това е нещо напълно ново за мен, а от приятели съм чувал много често да казват, че са поръчвали дограмите си от Ролпласт. Вие какво мислите за тази фирма? Най-вече качествена ли е дограмата, конкурентноспособни ли са? и т.н. Ще съм ви много благодарен за малко помощ по този въпрос. :cry:

Горещо ти препоръчвам Евроал ООД. Профилите са Века, а служителите - отлични професионалисти. Само се поинтересувай къде ще ти направят стъклопакета - не го правят сами, а го купуват.
http://www.euroal-bg.com/
Peace and Respect!

biserkr
Новопостъпил
Регистриран: 10:27, 08 апр 2007

Re: Коя фирма за ПВЦ дограма да избера?

10:32, 08 апр 2007

za proizvodstvo i montag shte ti preporucham AB GROUP firmata rabotjat kachestveno i korektno, za razlika ot golemite firmi fsichkite im hora sa profesionalisti tel 0885005359

biserkr
Новопостъпил
Регистриран: 10:27, 08 апр 2007

10:35, 08 апр 2007

za pvc dograma preporuchvam AB GROUP ,absolutni profesionalisti v oblasta,dori i prezidenta na firmata raboti zaedno s tjah
0885005359

Vasko
Новопостъпил
Регистриран: 09:05, 10 апр 2007

Rolplas

09:11, 10 апр 2007

Цялата ни сграда е с алуминиева дограма от Ролпласт - изключително НЕКАЧЕСТВЕНО изпълнение , вярно е ,че сградата е 18 етажа , но не е нормално при силен вятър , бюрото ми сутрин да е цялото в прах и пясък от дограмата , и то не покрай профила , а през уплътнението.

feisa86
Новопостъпил
Регистриран: 09:41, 16 апр 2007
Контакти:

09:53, 16 апр 2007

Ето и моята препоръка към СИГАПО-ПЛАСТ.
На мен също ми я препоръчаха и не съжалявам !!!
Затова ви я препоръчвам и на вас.
Ето и тяхния сайт http://www.sigapo.hit.bg

Потребителски аватар
sierard
Посетител
Регистриран: 08:49, 22 апр 2007
Контакти:

изберете sistem BRUGMANN

08:59, 22 апр 2007

sistem"BRUGMANN"-SIERA-RD EOOD ще ви помогне.профила е с конструктивна ширина-73 мм,брилянтен цвят,интегрирани предварително уплутнения.
siera_rd@abv.bg
0878 725817
sistem "BRUGMANN"-правилния избор
"СИЕРА-РД" ЕООД

chenata
Новопостъпил
Регистриран: 11:48, 08 юни 2007

Stilplast

18:22, 13 юни 2007

Ima edna firma,koqto glavolomno nabira skorost v cqlata strana-tova e Stilplast.Mnogo sa predimstvata i:
1.Raboti s edin dosta dobyr profil,a imenno Rehau;
2.Potdyrja nay-niskite ceni na Rehau v Bulgaria;
3.Ima izklyu4itelno kompetenten personal (kritikite,koito pro4etoh za tqh sa po-skoro ot konkurenciqta im);

6tom firmata prodyljava da raste vyv vsqko estestvo,tova e garanciq za tova,4e klientite i sa dovolni ot neq,a vpro4em az sym edin ot tqh.Vseki izbral Stilplast edva li 6te syjalqva za tova.USPEH!

www.stilplast.org
chenata

zargani
Новопостъпил
Регистриран: 11:28, 18 юни 2007
Контакти:

zargani

11:57, 18 юни 2007

Препоръчвам на всички немската марка КВЕ ,ако желате да си поставите PVC дограма. Тя е най-добрата на пазара и най-силното доказателство за това е ,че все още се произвежда само в Германия,за разлика от останалите марки. Ако искате да научите повече,моля посетете www.zargany.com
Последна промяна от zargani на 16:42, 03 сеп 2007, променено общо 2 пъти.
НЕМСКА 3 И 5 КАМЕРНА ПВЦ ДОГРАМА ОТ КВЕ-БЕРЛИН.АЛУМИНИЕВА ДОГРАМА, ЩОРИ,ПРОТИВОНАСЕКОМНИ МРЕЖИ.

Петя
Новопостъпил
Регистриран: 14:54, 07 юли 2007

14:57, 07 юли 2007

В НИКАКВ СЛУ4АЙ НЕ ПОЛЗВАЙТЕ СТИЛПЛАСТ - МНОГО ЗАБАВЯНИЯ< ЛОШО ОТНОШЕНИЕ< НЕТО4НОСТИ В ДОГОВОРА И Т>Н> ДОГРАМАТА ВИСИ - БУКВАЛНО И ЛЪЖАТ ЗА ЩОРИТЕ!!!

stostosto
Новопостъпил
Регистриран: 14:23, 09 юли 2007

14:29, 09 юли 2007

От дългите си разправии и сравнения на фирмите за пвц дограма мога да споделя някои впечатления и ще се радвам да са ви полезни. Бързо забравете най-скъпите и най-"тънките" оферти, защото и в двете има нещо съмнително, едните, че вероятно те товарят излишно , а другите, че вероятно не си заслужават. Спрях на Тисен, все пак е немски профил, една малка фирма - РРП Фенстер ми го монтира. Хубавото беше това, че от началото до края си общуваш с едни и същи хора от фирмата, а в големите фирми докато събирах оферти видях, че цари пълна анонимност, един те приема, друг идва за мерки, трети монтира и веригата се къса. С тези съм много доволен, вече 7 месеца няма проблеми, да чукна на "пвц" ..........

ал макс еоод
Новопостъпил
Регистриран: 22:25, 13 сеп 2007
Контакти:

14:34, 15 сеп 2007

Като служител на Ал Макс ЕООД(дейността на фирмата е производство и монтаж на алуминиева /ETEM/ И PVC /REHAU/ дограма, мога да Ви предложа нашите услуги, от 10 години сме на пазара, производители сме и на стъклопакети(един от най-важните елементи да дограмата). Разполагаме с много добри специалисти - в производството и монтажа, които са с дългогодишен опит.
За контакт almax_plovdiv@abv.bg, 032/620 438, 02/925 24 03(02)
0898/671341

иван
Новопостъпил
Регистриран: 09:29, 21 сеп 2007

11:39, 21 сеп 2007

За нищо на света не се обръщаите към Стилпласт ще съжалявате.

vesi
Новопостъпил
Регистриран: 11:08, 01 окт 2007

дограмата

11:12, 01 окт 2007

Здравейте!Искам да ви кажа за Ролпласт съм чувала от познати че не са доволни първо от обслужването на клиенти и след това от качеството на самата дограма!!Препоръчаха ми една фирма за дограма Веста www.vestas-bg.com!!Аз също съм много доволна от нея!Предлагат немската КВЕ дограма

konstantinaa
Новопостъпил
Регистриран: 11:18, 10 ное 2007

11:48, 10 ное 2007

Препоръчайте фирма за Пловдив!
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 8